Reference

K masážím mám velmi blízko, ráda se nechávám masírovat a sem tam i sama masíruji. Iva mi byla doporučena mým přítelem v době, kdy jsem měla velké zdravotní problémy. Nebyla jsem tedy proto na klasické masáži, ale rozhodla jsem se vyzkoušet pro mě do té doby neznámou kranio-sakrální terapii. Musím se přiznat, že šlo o neobyčejný zážitek, na který budu ještě dlouhou dobu vzpomínat. Iva je neuvěřitelně vnímavá a citlivá, dokázala navodit velmi příjemnou atmosféru, takže se člověk snadno rychle uvolnil. Její citlivé ruce i duše dokázaly rozpustit hodně mých bloků, takže šlo skutečně spíše již o terapeutickou práci než-li o “pouhou” masáž. Měla jsem to štěstí, že mi u toho i zazpívala, což ve mě opět rozvibrovalo řadu emocí, její nádherný hlas pronikal doslova až do morku kostí. Doporučuji všem to zažít na “ vlastní kůži”, protože se takovýto zážitek stěží předává slovy. Oceňuji její lidský a zároveň profesionální přístup. Osobně jsem zažila již hodně masáží, ale v případě Ivy si dovolím tvrdit, že má skutečně dar od Boha a že našla své životní poslání a velice ráda ji doporučím všem ostatním. Ivo, ještě jednou děkuji, nejen za masáž, ale i za to jaká jsi a jakou práci odvádíš.
Petra

Na masáže u paní Ivy Šolcové docházím pravidelně již druhým rokem. Jsem zde velmi spokojen a pokud bych měl něco vyzdvihnout, tak by to byla zejména pozitivní energie, kterou jsem po každé návštěvě nabitý. Velmi také oceňuji přístup a dovednost paní Ivy Šolcové skloubit racionálno s duševním rozměrem každé masáže. Držím palce.
Jiří V.

K paní Ivě Šolcové chodím na masáže již delší čas a vyhovuje mi, že mám masáž „ušitou“ na míru – tedy kombinaci masáž zad + reflexní terapii chodidel. Nelze si také nevšimnout, že na sobě stále pracuje a tím se neustále zlepšuje. Vzhledem k jejímu osobnímu přístupu nemám problém s ní probírat otázky zdraví těla i duše. Proto jsem ji již také doporučila svým blízkým a známým.
Kateřina

Má první kraniálka :-)
S Ivou jsem se seznámil na doporučení přes kamarádku. Kranio-sakrální terapie mě velice příjemně překvapila svými účinky. Po první návštěvě na terapii jsem byl sice totálně rozlámaný a druhý den mě bolely klouby jako bych měl mít velkou chřipku. Ale toto byl pro mě jasný signál, že se po kraniálce s tělem a nejen fyzickým tělem :-) něco děje. Po několika dnech se vše srovnalo a cítil jsem se velice dobře. Další terapie již měla lepší průběh bez bolestí následující dny po terapii. Velice mě překvapili obrazy a určité vize, které Ivě při kraniálce chodí. Osobně mi kranální terapie po duchovní stránce přináší zpětnou vazbu na momentální životn&iacut e; situace, kdy tato zpětná vazba je dána především Ivou, která má jako prostředník dar tyto věci vidět a následně nám je zprostředkovat. Ivu mohu vřele doporučit jako profesionála ve svém oboru a perfektního terapeuta, s jedinečným darem a nadáním pro kranio-sakrální terapii. Na každé setkání s Ivou, nejen při terapii či masáži, se velice těším.
Roman

Na masáže k paní Šolcové chodím již několik let a jsem velmi spokojená. Dříve jsem vystřídala různá masážní a rehabilitační centra, ale výsledek práce rehabilitačních pracovníků a masérů nebyl takový, jaký jsem očekávala (zde jsem měla pouze pocit, že jsem „ta další na řadě“ pro výkon jejich zaběhlé práce, a to bez ohledu na výsledný efekt). Začala jsem tedy, na doporučení mé kolegyně, chodit k paní Šolcové, u které jsem se přesvědčila o její profesionalitě a o tom, že ji práce baví a spokojenost svých klientů bere jako své poslání. Ke každé masáži má individuální přístup a vzhledem k jejím znalostem a zkušenostem (a to jak v oblasti anatomie, tak i v oblasti psychologie) mne už ani nepřekvapí, že vždy automaticky pozná, na jakou část těla se má zaměřit, aby komplexní masáž byla co nejefektivnější. Díky její péči jsem trvale omezila přísun léčiv na bolesti hlavy a páteře. Prostředí, ve kterém masíruje, je velmi příjemné. Díky pohodlnému masážnímu lehátku, vhodně zvolené kombinaci masážních přípravků (včetně vonných olejů, které opravdu neublíží ani mé citlivé pokožce) a relaxační hudbě, mám vždy po masáži pocit naprostého uvolnění a znovuzrození.
Mgr. Renata Urbánková

Dáváš lidem kolem sebe spoustu energie jen tím, že jsi. Moc jsi mi pomohla, když jsem u Tebe byla na  kranio-sakrální terapii a asi jsi mi tím otevřela nové „obzory“, pohled na svět a lidi kolem sebe. Těším se na každé setkání s Tebou, byť teď jsou jen sporadická a „náhodná“. Moc se mi líbilo setkávání v kruhu žen a byla bych ráda, kdyby se něco takového podobného dalo opět uskutečnit (i když by nyní bylo asi trošku jiné).
Eva